Сторінка вихователя спеціальної групи

Шмельової Наталії Федорівни

/Files/images/сайт Шмельова.jpg

Від того, хто буде виховувати дитину, залежить його майбутнє, його світогляд, все його життя. Фахівець з дошкільного виховання - це стан душі. ВІн дарує дітям тепло свого серця. Робота вихователя - не просто праця. Це, перш за все, здатність до зречення, вміння віддати всього себе, без залишку, бачити в цьому світло.

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. Цей світ повинен оточувати дитину і тоді, коли ми хочемо навчити її читати і писати. Так, від того, як буде почувати себе дитина, піднімаючись на першу сходинку сходів пізнання, що він буде переживати, залежить весь його подальший шлях до знань.

Коли думаєш про дитячий мозок, уявляєш ніжну квітку троянди, на якій тремтить крапелька роси. Яка обережність і ніжність потрібні, щоб, зірвавши квітку, не впустити краплю.

В.О. Сухомлинський