/Files/images/Покацька_сторінка.jpg

Шановні батьки! Під час воєнного стану взаємозв'язок здійснюється в електронному режимі Viber, Мessenger

Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.

Оскар УАЙЛЬД

Дефектолог – це фахівець, що займається розвитком, навчанням і вихованням особливої категорії дітей «Діти з особливими освітніми потребами».

Робота дефектолога тісно пов’язана з особливостями роботи інших фахівців: психологією, педагогікою, медициною.

Функції які виконує дефектолог в дитячому садку:

По-перше, дефектолог в дитячому садку проводить повне і детальне обстеження кожної дитини, особливості її мовленнєвого, пізнавального і соціального розвитку, в процесі якого він визначає здібності дитини до навчання і до гри , що допомагає йому організувати роботу з цією дитиною так, щоб максимально компенсувати і відкорегувати виявлені порушення розвитку.

По-друге, дефектолог підвищує пізнавальну активність дітей і при цьому розвиває основні психічні процеси, такі як мислення, увагу, уяву, пам’ять , сприйняття.

По-третє, діяльність дефектолога спрямована на мовленнєвий розвиток дітей в процесі ігрової діяльності, яка є головною для дітей дошкільного віку.