Науково-методична робота у закладі дошкільної освіти спрямована на забезпечення цілісного підходу до розвитку особистості відповідно до нормативних вимог та методичних рекомендацій за програмами «Дитина», «Впевнений старт» (старший дошкільний вік), «Віконечко» (для дітей із ЗПР), «Розквіт» (для дітей з аутизмом), та «Програмою виховання та навчання розумово відсталих дітей дошкільного віку».

Обсяг навчального навантаження, тривалість та форми організації зайнятості дітей відповідають вимогам наявних програм дошкільної освіти. Режим дня кожної вікової групи, розклад зайнятості дітей затверджені педагогічною радою та відповідають рекомендаціям МОН України.

У нашому закладі впроваджуються наступні педагогічні новації:

авторська методика М. Єфименка «Театр фізичного виховання дітей дошкільного віку»,

педагогічна спадщина В. Сухомлинського,

використання методики Марії Монтесорі.

Складено банк інноваційних технологій, впроваджується ефективний педагогічний досвід - теорія розв’язання винахідницьких завдань (ТРВЗ) Г. Альтшулера, методика розвитку творчих здібностей на заняттях з малювання Л.Шульги.