Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти №33

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №33 комбінованого типу Харківської міської ради» знаходиться за адресою: м. Харків – 146, вул. Героїв Праці, 36-Г, електронна адреса: dnz33@kharkivosvita.net.ua., сайт: dnz33.edu.kh.ua.

Дошкільний навчальний заклад функціонує з 1972 року, побудований за типовим проєктом, розрахований на 210 місць.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту.

Територія закладу становить 10182,45 м2, огороджена та утримується в задовільному стані, використовується за призначенням.

Для реалізації освітнього процесу в закладі наявні 11 груп (6 - для дітей дошкільного віку, 1 – для дітей раннього віку, 4 групи для дітей з особливими освітніми потребами( 1- для дітей з порушенням розумового розвитку, 3 групи для дітей з затримкою психічного розвитку)), музична зала, спортивна зала, басейн, спортивний майданчик, прогулянкові майданчики.

Кожна група укомплектована меблями: столами, стільцями, шафами для одягу, ліжками для кожної дитини; шафами для дидактичного матеріалу столами, стільцями для педагогічних працівників, ігровими куточками, а також іграшками та дидактичним матеріалом.Ігрові та спортивний майданчики, обладнання підтримуються у задовільному, безпечному стані.

В дошкільному закладі є кабінет завідувача, кабінет вихователя-методиста, кабінет завідувача з господарства, кабінет музичних керівників, кабінет практичного психолога, інструктора з фізичної культури, медичний блок, пральня, харчоблок.

Дошкільний заклад обладнано сучасними технічними засобами навчання. У наявності: 2 комп’ютера, 2 принтери, 1 музичний центр, 1 багатофункціональний пристрій,. В роботі закладу використовується ліцензійне програмне забезпечення. На персональні комп’ютери встановлені та постійно оновлюються антивірусні програми, ведеться контроль за наявністю ліцензійного программного забезпечення, в наявності резервні носії для збереження інформації. В закладі створена локальна комп’ютерна мережа з метою надання доступу до мережі Інтернет з усіх автоматизованих робочих місць (кабінет завідувача, вихователя-методиста).

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, Управлінням освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами. Усі технічні засоби навчання знаходяться в належному стані та постійно використовуються в освітньому процесі.